Inteligentní dodavatelské systémy pro efektivní správu C-dílů
C-DÍLY. S JISTOTOU.

Správný produkt, ve správný čas, na správném místě, ve správném množství, v odpovídající kvalitě a za odpovídající cenu.

C-DÍLY. S JISTOTOU.

Správný produkt, ve správný čas, na správném místě, ve správném množství, v odpovídající kvalitě a za odpovídající cenu.

Würth Industry, spol. s r.o. C-DÍLY. S JISTOTOU.

"Řízení C-dílů s maximální jistotou dodávek pro maximální produktivitu!
Würth Industry, spol. s r.o. vám nabízí integrovaná logistická řešení pro automatizované, efektivní dodávky výrobních materiálů i pomocných a provozních materiálů."

Výrobní dodávky
Systémy Kanban

Pomocí technologie RFID zajišťují naše systémy Kanban automatické doplňování výrobních materiálů a nabízejí maximální jistotu dodávek. Modul RFID automaticky zasílá oznámení, že jsou kontejner nebo paleta prázdné, do našeho systému ERP a okamžitě spouští objednávku.

Více o systémech Kanban

Dodávky provozních a pomocných materiálů
Odběrné automaty

Odběrné automaty ORSY®mat zajišťují bezpečné uskladnění a doobjednávání položek MRO, jako jsou rukavice, nářadí a baterie. Díky automatickým doobjednávkám, 24hodinové dostupnosti a individuálním přístupovým oprávněním podporují štíhlost a transparentnost procesů v oblasti dodávek provozních a pomocných materiálů.

Více o odběrných automatech

Skladovací systémy
Jednoduché a účinné

Díky široké nabídce různých řešení regálových modulů, boxů, kufrů a vnitřního vybavení vozu představují naše skladovací systémy ORSY® objednávání (ORder) se SYstémem. To zajišťuje, že je všechno na svém místě a připraveno k použití.

More on ORSY® storage managementVíce o řízení skladu ORSY®

Správa nebezpečných materiálů
Řešení v oblasti bezpečné manipulace

Řízení nebezpečných materiálů je spojeno se zvláštními požadavky na manipulaci. Náš systém řízení dokumentů, systém opakovaného používání aerosolových nádobek i zvláštní skladovací systémy a systémy Kanban zajišťují bezpečnost a úsporu zdrojů.

Více o řízení nebezpečných materiálů

Elektronický obchod
Elektronický nákup

Systémy elektronických objednávek, jako je Würth Online Shop, Würth App nebo Würth Scanner, představují optimální řešení v případě rychlých, nepravidelných a krátkodobých požadavků. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Více o elektronickém nákupu

Pracoviště
Štíhlé řízení

Čistota a pořádek na pracovišti je klíčem k efektivitě a štíhlým pracovním procesům. Naše pracoviště lze navrhnout individuálně a kombinovat s našimi řešeními v oblasti dodávek.

Více o pracovištích

Integrace dodavatelů
Jeden systém. Všichni dodavatelé

CPS®miLOGISTICS představuje možnost používání systému Kanban Würth Industrie Service i pro správu dílů nepocházejících od společnosti Würth a možnost rozšíření správy C-dílů o další dodavatele a skupiny produktů.

Více o integraci dodavatelů

Výměna dat a rozhraní
Maximální transparentnost a sledovatelnost

Svá řešení propojíme s vaším systémem ERP prostřednictvím rozhraní EDI nebo OCI. Pro jednoduchou a standardizovanou komunikaci a více času na vaše klíčové úkoly.

Více o přenosu dat

NAŠE NABÍDKA PRODUKTŮ: VÍCE NEŽ 1 400 000 POLOŽEK

Základ pro efektivní řízení C-dílů? Komplexní nabídka produktů! Díky více než 1 100 000 položek a dodávkám zvláštních dílů na míru spolu s našimi koncepcemi dodávek vytváříme ideální předpoklady pro štíhlou výrobu, údržbu a servis. Veškerá data CAD k naší nabídce produktů Würth jsou k dispozici online.

Naše vášeň
Upevňovací a spojovací prostředky

Základem řízení C-dílů jsou upevňovací prostředky. Naše široká nabídka standardního zboží pokrývá řadu oblastí použití v široké škále průmyslových odvětvích.

Více o upevňovacích a spojovacích prostředcích

Váš technický partner v oblasti C-dílů
Upevňovací prostředky se specifickým použitím

Pro každou oblast použití vám nabízíme odborné poradenství, s nímž najdete ten správný produkt, ať už se jedná o plastové kryty, výrobky pro konstrukci tlakových nádob nebo šrouby do termoplastů.

Více o upevňovacích prostředcích se specifickým použitím

Specifické úpravy na míru
Zvláštní díly

Vedle standardních dílů zajistíme rovněž spolehlivé dodávky zvláštních dílů specificky uzpůsobených požadavkům zákazníka a díly podle výkresů. Včetně podpory na stavbě a individuální koncepce dodávek.

Více o CPS®SPECIAL PARTS

Předmontované sady a soupravy
Jednotlivé sortimenty

V rámci naší služby řešení C-dílů vyrábíme sady na míru jak pro konečnou montáž našich výrobků na místě, tak pro optimalizovaná řešení kontroly výroby.

Více o CPS®KIT

Maximální jistota pro vaše procesy
Předem montované sestavy

Předmontované komponenty vám šetří čas potřebný k montáži, takže se můžete soustředit se na klíčové procesy. Společně s vámi pracujeme na ideálním řešení.

Více o CPS®ASSEMBLY

S jistotou silného partnera
Osobní ochranné pomůcky

Jsme odborným partnerem, který vám nabízí ochranné pomůcky CPS®SAFETY, a projednáme s vámi preventivní opatření a přístupy k jejich řešení.

Více o osobních ochranných pomůckách

Správa nebezpečných materiálů
Chemické výrobky

Nabízíme širokou škálu chemicko-technologických výrobků, jako jsou lepidla, čisticí prostředky a maziva. Dále nabízíme služby pro jednoduché řízení nebezpečných látek.

Více o našich chemicko-technologických výrobcích

Zcela kompetentní
Nářadí

Naším cílem je vám díky kvalitě našich výrobků a služeb usnadňovat práci. Naše inovativní řešení jsou navržena za účelem zvýšení vaší produktivity a efektivity.

Více o našem nářadí

POZNAMENEJTE SI DATUM: NADCHÁZEJÍCÍ AKCE

Společnost Würth Industrie Service.

Společnost Würth Industry, spol. s r.o. je dceřinou společností Würth Industrie Service. Byla založena roku 2022 za účelem zajištění přímé podpory zákazníků působících na českém průmyslovém trhu přímo na pracovišti v pozici komplexního partnera pro oblasti C-dílů. Díky individuální koncepci nákupu a dodávek, více než 1 400 000 výrobků a průmyslovému know-how je společnost Würth Industrie Service vaším spolehlivým partnerem v oblasti efektivních řešení správy C-dílů.

Logistické centrum. Náš ústřední bod.

Srdce našich řešení v oblasti dodávek se nachází v našem evropském logistickém centru ve městě Bad Mergentheim v Německu. Jedná se o jedno z nejmodernějších logistických center v Evropě, které je vybaveno nejnovějšími technologiemi.

WINWORK®. Průmyslová síť společnosti Würth.

Jsme tu, když nás potřebujete! Pro naši Würth Industrie Service dnes pracuje více než 5 000 lidí po celém světě. Pro více než 20 000 zákazníků. Ve více než 60 společnostech. Ve více než 40 zemích. Ve Würth Industrie Service vám nabízíme tytéž služby, tytéž produkty a tutéž kvalitu všude na světě!

Oblíbené v našem e-shopu